TOPlist

boty - Alanky.cz


Nacházíte se: Alanky.cz»  PODMÍNKYVelmi si vážíme Vašeho zájmu a objednávek. Jen malé vysvětlení k termínům dodání.

Vzhledem k možnostem, které při objednávce máte - změny límců, podešví, barev, špic,zapínání atd.... není možné mít  obuv skladem. Po zaslání objednávky, musíme nejdříve přiřadit  vybrané kopyto, udělat modelářské úpravy na papírových šablonách,až pak na kůži, zajistit správné spony, ražby,atd...Vlastně se stále jedná o výrobu na zakázku.

Proto počítejte s dodáním hotových výrobků asi za 1měsíc.

Pokud potřebujete boty dřív, zavolejte. Psaní mailů s neustálým upřesňováním,není to pravé. Vše lépe vyřeší jeden telfon, nebo osobní návštěva. Jen pro jistotu - tel. 776709059, nebo 546212784.

Obchodní podmínky

1. Smluvní strany

Prodávající - dodavatel ALAN KVASNIČKA, Zakázková výroba obuvi,  DĚLNICKÁ 33, BRNO - KOMÍN.

ič: 40970591 , dič: cz 7008103850

Kupující – zákazník

2. Předmět koupě
Předmětem koupě je zboží prodávajícího, které kupující objednal prostřednictvím tohoto el. obchodu

3. Cena zboží
Cena předmětu koupě odpovídá ceně uvedené na stránkách el. obchodu a kupujícím byla akceptována zasláním objednávky.Pokud cena není uvedena je výrobek na zakázku a cena Vám bude sdělena mailem , nebo telefonicky. Cena za zboží neobsahuje náklady na zaslání zboží.

4. Způsob dodání

Dopravu zboží si zvolí zákazník  dle nabídky a prodávající  zboží zašle na místo dodání určené kupujícím v objednávce. Objednané zboží může být zasíláno prostřednictvím České pošty. Cena jednoho balíku na dobírku je 120,- Kč a není započítána v ceně obuvi. Při platbě na dobírku bude zboží  ponecháno u dodavatele max. po dobu 14-ti dnů od data neúspěšného předání zboží. Náklady vzniklé na opakovanou dopravu hradí kupující. Pokud kupující nepřevezme zboží v dohodnutém náhradním termínu nebo neprojeví zájem o náhradní řešení,bude zařazen do databáze nekorektních zákazníků.

Při platbě předem na účet - ČEKEJTE NA VYZVÁNÍ S UPŘESNĚNÍM PLATBY - účet  110120249/0300 var.symb. - Vaše tel.č. uvedené na objednávce a následovně dodání Českou poštou - je cena za jeden balík  v ČR do váhy 500g za 45kč  a není započítán v ceně obuvi.

Při platbě NA DOBÍRKU (při převzetí balíku) od České pošty jsou ceny závislé na hmotnosti balíku. Minimum 80kč - u vysokých a barokních bot až 120kč. Vždy posílám upozornění o odeslání balíku s přesnou cenou.

Proto se vyplatí SPONY hradit předem na účet - příklad. spona za 80kč + 20%DPH tj. 96kč a dobírka je dalších 80kč. Celková cena je 176kč

Dále je možný osobní odběr na ul.Dělnická 33  Brno - Komín.  Osobní převzetí avizujte na tel.č.777048720 - Kvasničková Blanka, nebo 776709059 - Kvasnička Alan.

6 Záruční lhůta
Prodávající poskytuje kupujícímu záruční lhůtu  dle zákona, zpravidla 2 roky od data dodání. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku.

 

Reklamační řád

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud:
1. Výrobek byl poškozen při přepravě (zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).
2. Výrobek byl poškozen nešetrným zacházením nebo nadměrným zatěžováním
3. Výrobek nebyl používán k účelům,k jakým byl vyroben.
4. Výrobek byl poškozen působením živlů.

Postup při reklamaci :
1. Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.
2. Zboží znám zašlete jako doporučený balík - viz kontakt.
3. Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii dokladu.
KATEGORIE